המתנפחים שלנו יגרמו לילדיכם 🤩 אושר ושמחה מגוון רחב של מתנפחים למכירה משלוחים מהירים חינם לכל הארץ 🛵

חייג עכשיו: 050-8004453

הפעלת המתנפחים – איך מפעילים את המתנפח?

שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

הפעלת המתנפחים של HappyHop פשוטה לחלוטין ולוקחת 2 דקות לכל היותר מכיוון שמדובר במתנפחים ביתיים והם ידידותיים לקהל הפרטי הן מבחינת המשקל והן מבחינת התפעול.

פריסת המתנפח

לפני הפעלת המתנפחים חשוב לבדוק שהשטח שעליו תרצו להפעיל הינו שטח אדמה / דשא ישר וחלק ושאין בו שום קוצים או חפצים חדשים שיכולים לפגוע במתקן ו/או בילדים שרצים מסביבו.

לאחר שבדקנו שאכן השטח נקי, נוציא את המתקן המתנפח מתוך השק שבו הוא מגיע ונפרוס אותו על האדמה, כאשר השרוול של כניסת האוויר יהיה כלפי חוץ על מנת שנוכל לחבר אותו למפוח החשמלי.

מפוח חשמלי

על מנת שנוכל להפעיל את המתנפח ומלא בו אוויר, כל מתנפח מגיע יחד עם מפוח חשמלי שתפקידו להזרים אוויר אל תוך המתנפח לאורך כל השימוש. לכן תצטרכו שקע חשמל במקום בו תפעילו את המתנפח.

על מנת לחבר המפוח אל המתנפח, עליכם לקחת את שרוול המתנפח ולהכניס אותו אל תוך צינור האוויר של המפוח ולאחר מכן להדק את השרוול עליו באמצעות החגורה.

הפעלת המתנפח

לאחר שסיימתם עם כל פעולות ההקמה, כל שנשאר לעשות הוא ללחוץ על מתג ההפעלה שעל המפוח החשמלי ולהמתין 2 דק’ עד לניפוח מלא של המתקן, ברגע שמתקן התמלא הילדים יכולים להתחיל לקפוץ וליהנות.

הוראות שימוש

כל מתנפח מגיע עם הוראות שימוש במתקן, על מנת לשמור על בטחון הילדים וכמובן על המתקן, חשוב מאוד שתקפידו על שימוש נכון ותפעלו עפ”י ההוראות.

בהוראות השימוש תמצאו מידע על כמות המשתתפים, משקל מקסימלי, עם מה מותר לעלות למתנפח ועם מה לא ועוד המון מידע חיוני.

*אין לראות במידע זה תחליף להוראות השימוש של המתקן שרכשתם, עליכם לקרוא היטב את הוראות השימוש המצורפות למתקן, טרם השימוש.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך?
אולי יעניין אותך?

חיפוש